Letos včas a bez stresu! Nenakupujte na poslední chvíli, naše výrobní kapacity jsou omezené. S dopravou zdarma do 21.9. Eshop

Zahradní stůl Peru

První kousek našeho nového segmentu - zahradního nábytku - je tady! Zahradní stůl Peru z exotického dřeva Jatoba spatřil světlo světa a my se těšíme, až spatří i světlo slunce ve vašich zahradách. Jméno Peru dostal podle země Jižní Ameriky, ze které exotická dřevina Jatoba pochází. Ta byla k výrobě vybrána nejen kvůli krásné kresbě a působivým, teplým barevným odstínům, které mohou být od hnědé do červené, ale i pro vysokou odolnost proti opotřebení v exteriéru. Jednoduchý a stylový zahradní stůl z exotického dřeva a hliníkového kovu, ke kterému se vejde až 10 lidí, bude vaší zahradě skvěle slušet a díky kvalitnímu zpracování a pečlivě zvoleným materiálům vám poslouží dlouhá léta. Jedná se o český, ručně vyrobený nábytek z masivního dřeva.

Doručení říjen - listopad 2021
Značka: Wuders
28 990 Kč 23 959 Kč bez DPH
Kategorie: Novinky
Záruka: 2 roky
? Dřevo: 35 mm x 90 mm - Exotická dřevina Jatoba
Povrchová úprava dřeva: Olej
Kov: Hliník
Povrchová úprava kovu: Černý matný práškový lak
Výška: 750 mm
Délka: 2200 mm
Šířka: 900 mm
Balík: 1ks
Montáž: Nábytek vyžaduje montáž, jeho složení je však velmi snadné
? Údržba a péče: Ošetřete Wuders přípravkem
L1010512
Doprava zdarma do 21.9.
ZDARMAZDARMA

Popis produktu není dostupný

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
DF Avatar autora | 11.8.2021
Suprový stůl, obávala jsem se, ale stůl nás dostal svou kvalitou a zajímavému provedení. Složení bylo trochu obtížné, ale vše jsme zvládli, děkuji Wuders za pěknou práci. Doporučuji.