15% slevy na vybrané produkty! Od 23.5 - 29.5. Ušetřit nyní

Proč pořídit Wuders v předprodeji?

Přivítejte naši novou kategorii Předprodej! A o čem, že je? Co v ní najdete? Čtěte dál a dovězte se víc…

 

Udržitelnost, šetrnost a jedinečnost. Tato slova vystihují a definují naši novou kategorii, ve které najdete nejnovější produkty v našem portfoliu. 

 

serg

 

1. Jedinečnost.

Spojení dubového masivu a kovu nás na trhu s masivním nábytkem definuje již pátým rokem, občas nás ale napadne přijít s něčím trochu jiným. Detailem, který daný výrobek pozdvihne zas o level výš, kouskem, který vybočuje z řady. A právě o tyto jedinečné nápady vás nechceme ochudit. Objevíte tu tedy jak naše ikonické kousky v limitovaných sériích, tak výrobky, které se pyšní něčím odlišným. Ať už to je nový materiál, odlišná technika a zpracování nebo zcela nová produktová řada.

 

2. Šetrnost.

Kategorie Předprodej je o šetrnosti - nejen o té k přírodě, ale i k vaší peněžence. Víme, že vybavit si interiér kvalitními kousky, které vydrží po generace, je mnohdy finančně náročné. Přemýšlet dopředu je zkrátka něco, co si prakticky nemůže dovolit každý. Lepší ceny nových produktů jsou tak bonusem, který získáte, když podpoříte udržitelnou myšlenku naší nové kategorie. Limitovaný počet nových produktů bude totiž na omezenou dobu vystaven za unikátní startovací cenu. Tak, abychom vás motivovali k zodpovědnému nákupu a abychom myšlenku šetrnosti dělali dostupnější.

 

3. Udržitelnost.

Věříme, že 0% plýtvání je 100% cesta k udržitelnosti. Výrobu vámi objednaných produktů proto zahajujeme až po vaší objednávce. Zabráníme tím tak nadprodukci, která ve světové výrobě často vzniká. Váš vysněný kousek k vám sice poputuje o chvilku déle než ostatní výrobky na našem e-shopu, ale právě šetrnost k přírodě je to, na čem opravdu záleží. 
Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení