- 15 % na vybrané produkty! Akce končí za: Jdu pro slevu

O nás

Bratři Herkové s rodiči

Jsme Wuders, rodinná firma z Hodonína. Ručně pro vás vyrábíme produkty z poctivého masivu a oceli, protože věříme tomu, že spokojený život začíná doma.

Rodinná tradice

Jsme na to tři. Bráchové, kteří se rozhodli vyrábět nábytek po svém. Stvořili jsme Wuders a Wuders teď tvoří nás. S oblibou říkáme, že naše srdce bijí v dílnách, v kanceláři nás potkáte jen zřídkakdy. Ruku v ruce s tím jdou zásady, které jsou pro nás i naše produkty stěžejní. Poctivá ruční práce, šetrnost k přírodě a respekt k zákazníkovi a jeho potřebám. Dřevu nás učil rozumět náš táta. Brával nás do dílny, kam ho dřív vodil náš dědeček. Ukazoval nám, jak se ke dřevu chovat, jak ho opracovat a jak vyzdvihnout jeho přirozenost a ušlechtilost. Díky tomu víme, že dřevo je dokonalé právě ve svých nedokonalostech a odlišnostech, a že rodinná tradice a poctivé řemeslo mají svou váhu a místo i v této uspěchané době.

Zakladatelé Wuders - bratři Herkové a Václav Staněk

Šetrně k přírodě

Řídíme se heslem “S úctou k tradici, šetrně k přírodě”. K životnímu prostředí nás doma učili mít vztah už od malička a protože pracujeme převážně s přírodními materiály, dbáme na to, abychom se k přírodě chovali s co největším respektem. Produkty, které najdete na našem e-shopu se řídí přísnými podmínkami. Například dřevo, které při výrobě používáme, je nositelem certifikátu FSC a zaručuje, že nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterých jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Stejnou certifikaci najdete i u našeho recyklovatelného obalového materiálu. Každým dnem děláme malé krůčky k tomu, abychom se přírodě odvděčili za to, že díky ní můžeme tvořit.

Surové desky z masivního dubu na kulaté konferenční stolky

Osobitý design

Hlavním designérem všech našich produktů je nejstarší bratr Václav. Asi by to o sobě neřekl, ale je to velký puntičkář a perfekcionista. Nespočet návrhů, čmárání, testování, houpání, strkání a polévání. Naše výrobky musí být dokonalé a bezpečné. Inspirací je Vaškovi jednoduše svět - menší designéři, geometrické útvary z celé zeměkoule, kombinace barev a nové technologie. Pod jeho rukama zkrátka vznikají originály, které jsou díky spojení masivu, oceli a neotřelého designu zcela nadčasové a budou s vámi dlouhá léta.

Industriální interiér s jídelním stolem Willy Wonka

Produkty na míru

Od zakázkové výroby jsme upustili v roce 2018. Sami ale víme, jaké to je, když potřebujete sladit domov do stejného tónu dřeva, barev kovu, když sháníte pořádný stůl pro velkou rodinu, nebo spíš něco menšího do prvního společného bydlení. Proto jsme se rozhodli pro možnost konfigurace výrobků. A to přímo u nás na e-shopu. Můžete si tak zvolit velikost produktu, odstín dřeva, barvu konstrukce a okraj desky. Pokud jste milovníci přírodních tvarů, prostě ty ostré hrany doma mít nemusíte. Výhodou je i okamžitá kalkulace. Rovnou víte, do čeho jdete.

Václav Herka, který rozměřuje dřevo na výrobu

Wuders servis

Tvoříme tak, aby vám produkty vydržely na dlouhá léta. Masiv je prostě masiv. I tak se ale stane, že dlouholetým používáním, nebo nějakou nehodou přijde váš oblíbený kousek k úhoně. I na to jsme mysleli. Na e-shopu nejdete opravné sady, díky nímž dodáte produktu jeho ztracený lesk a budete se z něj těšit dalších pár let. Je nám jasné, že větší zákroky nemusí zvládnout každý a nově tak nabízíme možnost Wuders servisu. Prostě objednáte, domluvíme se, co je potřeba, opravíme a je hotovo. V jednoduchosti je krása.

Broušení dubového dřeva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení