Spolu u jednoho stolu s 20 % slevou. Právě dnes! ⎸ Končí za: NAKUPOVAT

Individuální úpravy

Nakonfigurujte si váš vysněný kus nábytku dle vašeho přání 

Využijte náš konfigurátor a vytvořte si svůj vysněný kus nábytku. Můžete si zvolit odstín dřeva, přesný rozměr, úpravu hrany a nebo výměnu podnože za jiný kus z naší nabídky. Kromě toho máte možnost přesného nastavení rozměru policových regálů u kolekce produktů Átrej, Gmork a Artax. Vaše představy se stanou skutečností díky naší konfiguraci na míru. Pošlete svou přesnou konfiguraci na dominik@wuders.cz

Frame 223

 

Zde je ukázka možností sestavení např. jídelního stolu: banner 831x465 1

Druh dřeva

Při výběru správného druhu dřeva je důležité zohlednit nejen estetické faktory, ale také vlastnosti dřeva, vaše potřeby a preference, aby vám stůl vydržel co nejdéle a vypadal co nejlépe. Existuje mnoho druhů dřeva, které jsou vhodné pro výrobu jídelních stolů, a každý z nich má své vlastní výhody a nevýhody. Aktuálně vyrábíme z rustikálního dubu, rustikálního buku a jádrového jasanuO jakosti druhů dřeva se dozvíte více v tomto článku

banner 831x465 2_1

Tvar stolu

Jedno z nejdůležitějších rozhodnutí se týká tvaru desky stolu. Hraje totiž roli nejen svým designem, ale především praktičností. Berte v úvahu např. v jakém prostoru bude stůl umístěn, k jakému účelu ho budete používat nebo kolik osob u něj plánujeme pohodlně usadit. 

banner 831x465 6_1

Hrany stolu

Výběr tvaru hran desky jídelního stolu může ovlivnit nejen vzhled a styl místnosti, ale také pohodlí a bezpečnost při používání stolu. Existuje několik základních tvarů hran a každý z těchto tvarů má své výhody a nevýhody, které je třeba vzít v úvahu při výběru nejvhodnějšího tvaru pro konkrétní stůl a jeho použití.

banner 831x465 7_1

Úpravy suků a kazů

Vyberte si vámi preferovanou variantu úprav suků a kazů. Přejete si suky zatmelit černým nebo hnědým tmelem nebo zvolíte nechat suky v jejich přirozené podobě?

banner 831x465 5_1 

Frézování děr

Pro elektrické výsuvné zásuvky, organizéry kabelů, USB napájení apod.

DSC09696

Odstíny a povrchová úprava dřeva

Na výběr máte z  tvrdých voskových olejů OSMO a vysoce kvalitních a netoxických dvoufázových BIO laků. Více informací o našich povrchových úpravách a odstínech dřeva se dozvíte zde.

banner 831x465 4_1

Podnoží

Podnoží je u jídelního stolu důležitým prvkem, který ovlivňuje jak vzhled, tak i funkčnost stolu. Je navrženo tak, aby poskytovalo stabilitu a podporu celému stolu, a zároveň může přispět k celkovému designu místnosti. Nabízíme mnoho různých typů podnoží, proto si vyberte takové, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám i stylu.


banner 831x465 12_1 banner 831x465 9 (1)_1   banner 831x465 15_1banner 831x465 14_2  banner 831x465 13_1

Odstín kovové konstrukce

Nabízíme základní barevné varianty v černé a bílé, ale můžete si vybrat také můžete vybírat z rozmanité palety odstínů RAL, která je mezinárodně uznávaným standardem pro identifikaci barev.  

banner 831x465 8 

Pokud máte jasno v konfiguraci vašeho vysněného kusu nábytku, napište nám na dominik@wuders.cz  obratem vám zašleme cenovou nabídku.