LÉTO U WUDERS | AŽ 51 % SLEVY | NAKUPUJTE UŽ DNES NAKUPOVAT

Konfigurace

Vyznáváme originalitu a věříme, že každý člověk je osobnost s vlastním vkusem a potřebami. Proto u nás na e-shopu najedete výrobky v mnoha konfiguracích.

Ať už se jedná o velikost jídelního stolu do menšího interiéru nebo naopak pro velkou rodinu, odstín masivu, který bude ladit se zbytkem místnosti nebo barva kovu, která podtrhne industriální interiér, či v bílém provedení vytvoří to správné hygge.

L1180482

Odstín dřeva je téměř nejčastější problematikou při vhodném výběru výrobku do interiéru, z toho důvodu jsme do našeho portfolia zařadili čtyři odstíny dřeva. Povrchová úprava dřeva dodává styl interiéru a navíc se stará o životnost vašeho oblíbeného kousku. Vybrané kousky z masivu si tak můžete pořídit v následujících povrchových úpravách tak, abyste se doma či v kanceláři cítili komfortně, jednotlivé kousky k sobě ladily a neubírali na designu celého interiéru.

L1190351

Při výběru odstínu na e-shopu se můžete řídit blogovým článkem, který jsme pro vás sepsali. Pokud toužíte po skandinávském hygge, doporučujeme sáhnout po transparentním odstínu, který dubový masiv zbarví do studených tónů a u bukového dřeva podtrhne jeho jedinečnou narůžovělou barvu. Ideálně se kombinuje s bílým podnožím. Naturální odstín podtrhuje přirozenou barvu dřeva i jeho kresbu a je tak ideální volbou pro ty, kdo si potrpí na autentičnost. Máte-li interiér laděný do industriálního designu, rozhodně sáhněte po černém odstínu, který výborně vypadá i v elegantních prostorech.Vybíráte jídelní stůl do venkovského sídla? Pak při výběru ideálního odstínu dřeva rozhodně nešlápnete vedle, pokud zvolíte ten rustikální. Podtrhne unikátní kresbu každého výrobku a zútulní celý interiér.

 

L1180062

Nepodceňujte barvu ocelových prvků našich výrobků. Bílé podnoží jídelního stolu Malawi navodí pocit útulného hygge interiéru, černá barva tento stůl rázem promění v ideální volbu do industriálního loftu a jeho otevřené jídelny. Kovové konstrukce u nás prochází moderní technologií povrchové úpravy kovů, práškovým lakováním, takzvaným komaxitováním, a je pouze na vás, jakou variantu si zvolíte.

 Sequence 03.00_04_16_10.Still003

Wuders, to je dostupný design. A když říkáme dostupný, myslíme tím pro všechny. Ať už máte jídelnu, ve které může celá rodina hrát na schovávanou, nebo potřebujete oslnit večeří v garsoniéře, s našimi výrobky to dokážete. Při výběru vyhlídnutého kousku si totiž můžete zvolit ideální velikost do vašeho interiéru. K jídelnímu stolu Matterhorn v provedení dva metry na metr a šikovně řešenému podnoží se vejdete i s vnoučaty. U kulatého stolu Fudži se můžete spolehnout, že i s tím nejmenším stolem v naší nabídce sehrajete velké představení.