Zasíláme i na Slovensko 🇸🇰 ⎸ Doprava od 109 Kč ⎸ Skvělé ceny ⎸ Slevy až 35 % NAKUPOVAT

Osobitý design

Jako rodinná značka si zakládáme jak na osobním přístupu, tak na osobitém designu všech našich výrobků. V týmu máme řadu zkušených konstruktérů, na které dohlíží ten nejlepší designér, jakého jsme si mohli přát. Náš bratr Vašek.

Nejstarší bratr Vašek - asi by to sám o sobě neřekl, ale je to velký puntičkář a perfekcionista. Každý den ho čeká nelehký úkol, spojit ikonický rukopis Wuders s praktickou stránkou výrobku a designem, na kterém si zakládáme. Jedním z našich cílů je totiž dostat kvalitu a design i tam, kde nejsou běžně dostupné. Jeho práce nezahrnuje jenom tisíce návrhů, ale nespočet testování, houpání, strkání a polévání. Naše výrobky totiž musí být v našich očích dokonalé a pro zákazníka bezpečné.

 Sequence 03.00_04_05_21.Still002

Inspirací je Vaškovi jednoduše celý svět - rád promítá vnější impulzy do tvarů i názvů výrobků. Ať už se jedná o visutý most v Americe, oblíbenou pohádku z dětství nebo neobvyklý přírodní útvar, jeho kreativní duše zachytí i sebemenší detail, který pak přenáší do každého kousku, za jehož vznikem stojí. Pod jeho rukama zkrátka vznikají originály, které jsou díky spojení masivu, oceli a neotřelého designu zcela nadčasové a budou s vámi dlouhá léta.

Sequence 03.00_04_04_08.Still001

Nadčasovost je jedním z důležitých aspektů při vývoji každého výrobku. Reagujeme tak na měnící se trendy i vývoj vkusu a originální přístup každého, kdo si chce Wuders výrobek pořídit. Nabádáme zákazníky k udržitelnému přístupu k nákupu. Rádi říkáme, že náš nábytek vydrží po generace, proto je potřeba promýšlet design tak, aby zapadl jak do industriální jídelny, tak do rustikální kuchyně na venkově.

Sequence 03.00_04_33_04.Still005