LÉTO U WUDERS | AŽ 51 % SLEVY | NAKUPUJTE UŽ DNES NAKUPOVAT

Rodinná tradice

L1060979

Láska k řemeslu v nás byla pěstovaná už od útlého dětství.Náš táta nás vodil do dílny, kam ho zas vodil jeho otec, a my tak nahlédli pod pokličku rodinné tradice a poctivého řemesla. Už v prvních chvílích bylo jasné, že v šlépějích táty a našeho dědečka budeme pokračovat.

Dřevu nás učil rozumět náš táta. Brával nás do dílny, kam ho dřív vodil náš dědeček.

EVAK9699

Když vás něco baví sotva jste schopni prvních krůčků, měli byste v tom jednoduše pokračovat. Když se poprvé otevřeli vrata dílny a my jako malí kluci nakoukli do chlapského světa plného nástrojů, svalů a výrobků, které díky poctivé růční práci nesou otisk duše toho, kdo je vyrobil, bylo všem jasné, že nás z dílny jen tak nedostanou.

DSC01247
Naštěstí jsme vydrželi, a to jak chvíle, kdy se dařilo, tak období, kdy nás nic nebavilo, nebo nám to jenoduše nešlo. A právě díky píli, pevné ruce našeho táty a zvídavého ducha vám už 5 let přinášíme ručně vyráběné kousky, které jsou tvořené s láskou k řemeslu a respektem k tradici.

L1030036Táta nám v pozdějším věku podnikání rozmlouval a teď pracujeme bok po boku. Tři synové, maminka s tátou a naše sestra, která se k nám připojila nedávno. Stavíme tak na hodnotách, které nám jsou nejblíže a věříme, že by se měly respektovat i v moderní době. Ruční práce, rodinná tradice a poctivé řemeslo je totiž něco, co na hodnotě nikdy neztratí a má velký přínos i v jednadvacátém století.

Učit mladší generace úctě k těmto základním kamenům je pro nás stejně důležité, jako spokojený zákazník.