Zasíláme i na Slovensko 🇸🇰 ⎸ Doprava od 109 Kč ⎸ Skvělé ceny ⎸ Slevy až 35 % NAKUPOVAT

Šetrně k přírodě

Co pro nás znamená udržitelnost?

Od začátku tvorby se k podnikání snažíme přistupovat zodpovědně. Šetrnost k přírodě je při našem řemesla, kterému se věnujeme, něco, co nelze jen tak přehlížet. Postupem času nám však došlo, že udržitelnost v tom pravém slova smyslu neznamená jen nebalit výrobky do plastů a recyklovat odpad, je to komplexní problematika a zodpovědnost, kterou jako firma neseme.

web-8

Stavební kámen udržitelnosti, na kterém se můžeme podílet jako celek i individuálně každý za sebe.
Šetrnost k přírodě pro nás znamená volit materiály, pečlivě si vybírat dodavatele a zajišťovat procesy tak, abychom dopad na životní prostředí co možná nejvíc minimalizovali.

V sortimentu Wuders tak najdete pečlivě vybrané dřevo s certifikátem FSC, který zajišťuje, že dřevo použité na výrobu, pochází z lesů určených pro tuto potřebu.

Tímto certifikátem jsme nechali opatřit i naše krabice. Ty jsou z recyklovatelných materiálů, na jejichž výrobu jsme pořídili stroj, který minimalizuje odpad a ze zbytkových kusů lisuje střiž - tu používáme jako výplňový materiál. Plastům se nám v tuto chvíli daří se vyhýbat v 99 %. Pečlivě dbáme i na další procesy, jako je například povrchová úprava dřeva, která je v našem případě je ušitá přímo nám na míru a její složení je ekologické. 

Snímek obrazovky 2022-08-30 v 18.49.28

Jsme zvyklí spolupracovat a táhnout za jeden provaz, tyto návyky předáváme dál a do našeho smýšlení a priorit jsme zasvětili všechny členy Wuders rodiny.

V hodonínské dílně pečlivě třídíme odpad a celkově dbáme na udržitelný provoz, všem našim zaměstnancům nabízíme možnost stravování ve spolupráci s firmou, která používá re-krabičky.

V rámci firemní udržitelnosti se pyšníme nízkou fluktuací zaměstnanců, což významně přispívá jak k dobré náladě a rodinné atmosféře, tak k odvedené kvalitě práce.

Snímek obrazovky 2022-08-30 v 18.47.22

Rosteme se svými zákazníky. Udržitelnost v rámci byznysu je stěžejní téma, kterému se poslední dobou věnujeme. Je v něm obsažená jak myšlenka výrobků na celý život, která nás provází od založení Wuders, tak to, že se každým krokem snažíme reflektovat nároky zákazníků a stav trhu.

V začátcích podnikání jsme se zařekli, že nikdy nepřestaneme být rodinnou firmou, která klade důraz na osobní přístup a kvalitně odvedenou práci. Udržitelnost byznysu pro nás znamená stále lepší výkon při zachování našich původních hodnot. S přibývajícími lety se neměníme, pouze rosteme co do designu, to do profesionality.

V hodonínské dílně stále potkáte naší maminku a tatínka, bratra Vaška, i nás - Honzu a Dominika, zároveň se v neustále rozšiřujícím portfoliu setkáte s kvalitními výrobky, které osloví širší i náročnější publikum, než tomu bylo v začátcích.