LÉTO U WUDERS | AŽ 51 % SLEVY | NAKUPUJTE UŽ DNES NAKUPOVAT

Wuders na Designbloku 2022

Když se řekne rodinná tradice a les….

aneb co pojí rodinnou firmu z Hodonína vyrábějící nábytek z masivu a oceli s designovým festivalem Designblok.

Přelomový rok

V roce 2022 se naše dřevem vonící hodonínská dílna pouští do jedné výzvy za druhou. Zvýšili jsme kapacitu naší výroby, nakupujeme nové výrobní stroje, inovujeme výrobní postupy a hledáme stále lepší a lepší dodavatele. Otevřeli jsme hned dva showroomy v Hodoníně a ve Zlíně. Tam si naši zákazníci mohou Wuders výrobky nejen na vlastní oči prohlédnou, ale i objednat. V hodonínském showroomu je také možnost si dostupné zboží na skladě rovnou odvézt . Během prvních pár měsíců jsme uvedli 21 novinek v segmentu nábytku i bytových doplňků a mnoho jich ještě máme v plánu představit. 

Dalším úspěchem, který si všichni zapíšeme do deníčků, je účast na Designbloku, největším designovém festivalu ve střední Evropě. 24. ročník tohoto mezinárodního festivalu designu a módy se letos nese v tématu Les. Když nám sami pořadatelé napsali, zda bychom se tohoto ročníku v rámci bloku Rodinné dědictví s Wuders chtěli účastnit, byli jsme naprosto nadšeni. Protože když se řekne dřevo a rodina, vybavíte si…Wuders.
img_3169-2

Přijďte si s námi popovídat!

V rámci instalace Wuders si budete moci prohlédnout například jeden z našich bestsellerů - jídelní židli Amelia. Navíc se chystáme odhalit naprostou novinku, kterou je jídelní stůl Area z dubového masivu s kulatou deskou a novou povrchovou úpravou. Podívat se tak můžete jak na kvalitu zpracování, tak na nabízené odstíny dřeva. Pokud by vás zajímaly spíš industriální výrobky z našeho portfolia, k okouknutí bude stojan na květiny Kolenati nebo věšák Hanky. Dalšími vystavenými výrobky s naší dílny jsou podstavec pod květináč Hester  a oblíbený dekorační koš Jordan. Na místě budou samozřejmě nejen naše výrobky, ale i my - zakladatelé Wuders se svým týmem. Zajímá vás třeba to, jak to všechno začalo, jak vznikají návrhy pro naše výrobky, nebo která konfigurace by do vašeho interiéru byla ideální? Budeme se na vás těšit od 5. do 9.10. v budově UMPRUM, v 1. patře. 

Tým Wuders

l1020520--1_optimized