Duben, jídelna voní dubem ⎸ Končí za: SLEVY až 40 %

Jak na konfiguraci?

 

Pokud si vybíráte svůj vysněný kousek u Wuders, je jasné, že se nespokojíte jen tak s něčím. Ikonický design, ruční práce, bytelný masiv a propracované detaily jsou must-have každého produktu na našem e-shopu.  

 

Jak ale docílit toho, aby si u nás vybral jak milovník skandinávského hygge, tak zastánce minimalistického industriálu? Jak přizpůsobit produkt velké rodině i pánské pracovně v tmavých tónech dřeva?

 

Je to kouzelné slůvko - konfigurace. U každého kusu nábytku si můžete zvolit takovou kombinaci, aby vám domů přišel kousek, který vám bude dělat radost po dlouhá léta a designem i velikostí perfektně zapadne do vašeho domova.

 

Barva kovu:

 

Pánský loft, vysoké stropy, luxfery, minimalistické dekorace, kovové stojací lampy… 

Do takového interiéru se rozhodně hodí ocelová konstrukce ve spojení s masivním dubovým dřevem. Jak se ale vyhnout útulným jemným tónům? Ať už tedy objednáváte odkládací stolek nebo policový regál, jednoduše si u produktu zvolíte černou barvu kovu.

 

Kovové konstrukce u nás prochází moderní technologií povrchové úpravy kovů, práškovým lakováním - takzvaným komaxitováním, a jen a jen na vás, jakou variantu si zvolíte. Po objednávce pečlivě prostudujeme vaše požadavky a ve výrobě už se postarají o to, abyste dostali pevnou a bytelnou konstrukci s přiznanými industriálními sváry a pečlivou úpravou, která se vám neoloupe.

 konferenční stolek Rollin u světle béžové pohovky

 

 

Odstín dřeva: 

 

Máte doma dřevěné parkety? Schodiště, postel z masivu nebo oblíbené rámy obrazů a nutně potřebuje, aby odstín dřeva ladil napříč vaším interiérem? Tomu rozumíme a rozhodně si s tím umíme poradit! Povrchová úprava masivního dřeva je totiž naší silnou stránkou. Nejen pro to, že jsme designéři a potřeba sladit všechny prvky v domácnosti je pro nás neoddiskutovatelný must. Povrchová úprava dřeva totiž udává nejen designový vzhled vašeho domova, stará se taky o životnost produktu. Proto jsme si jako pomocníka zvolili tvrdé voskové oleje OSMO, které dřevo dostatečně ošetří a zároveň ho nechávají dýchat. Díky nim si tak můžete vybrat ze čtyř odstínů. 

 

Pokud toužíte po teplém odstínu, který podtrhuje přirozenou kresbu a barvu dubového dřeva, zvolte naturální žlutý. Máte radši studené tóny a skandinávské hygge? Pak je pro vás ideální odstín transparentní bílý, který skvěle doplní bílé kovové podnoží. Jestli toužíte po oživení své pánské pracovny a potřebujete kousek, který prostoru dodá razanci a elegantní vzhled, určitě sáhněte po černém tvrdém voskovém oleji. Čtvrtou možností v naší nabídce je rustikální teplý odstín s černým okrajem. Tento voskový olej podtrhuje přirozenou kresbu dubového dřeva a díky černému okraji desky přirozeně zapadne do jakéhokoliv interiéru. Ať už si tedy vyberete velký stůl do prostoru ve venkovském stylu, nebo sáhnete po menším kousku do městského loftu, rustikálním odstínem se vždycky trefíte do černého.  

 

Vzorník barev dřeva Wuders

 

 

Velikost: 

 

Každý z nás už se setkal s tím, že jeho vysněný kousek byl buďto moc malý, nebo příliš veliký. A protože jsme tu proto, aby vám vaše oblíbené stoly, stolky a ostatní druhy nábytku a bytových doplňků padly do interiéru jako ulité, můžete si velikost stolní desky a poliček zvolit dle vašich potřeb. Ať už tedy ke stolu usedáte třeba ve třech generacích, nebo potřebujete poličky, na které pohodlně poskládáte všechny vaše knihy a suvenýry z cest, prostě si zvolte rozměr, který je pro vás ten pravý, o zbytek už se postaráme my.  

 

L1000302n

 

Okraj desky: 

 

Krása se nachází v detailech a proto ani v tomto ohledu nenecháváme nic náhodě. A protože se odjakživa lidstvo dělí na zastánce rovných linií a bohémy, kteří si ve vzorcích a pravých úhlech zrovna moc nelibují, i my pro vás máme na výběr. Pokud si vybíráte jídelní stůl a patříte do skupiny milovníků všeho, co je symetrické, váš jídelní stůl bude mít desku s okraji tak rovnými, že vám pohled na vaší jídelnu přinese příjemné uspokojení. Je-li ve vašem stavení velká kuchyně spojená s obývákem a milujete při vaření ruch, šrumec a vždycky někoho na blízku, je pro vás přírodní okraj desky jako stvořený. Nenaruší celkový vzhled vašeho interiéru a ostré hrany nebudou překážet ani při pobíhání vašich ratolestí ani při celkovém dojmu pohody a uvolněnosti vašeho domova. 

 

Velký jídelní stůl Nil z masivního dubového dřeva a černého kovu