Zasíláme i na Slovensko 🇸🇰 ⎸ Doprava od 109 Kč ⎸ Skvělé ceny ⎸ Slevy až 35 % NAKUPOVAT

Jak na ikonickou jídelnu?

Už od pradávna je jídelna centrem společenského dění, prostor, kde se připravují a konzumují nejrůznější pochutiny. Lidé se potkávají u vaření, společně tráví čas u rozmanitých hostin a jídelní stůl se stále více stává srdcem všech domácností. 

Kuchyně se propojují s jídelnami, obývací pokoje se přetváří na prostor, kde je dost místa pro všechny. Zvlášť v této době je důraz kladen na místo, kde se dá spoluvytvářet, jíst, odpočívat, psát úkoly i konverzovat s přáteli. Zkrátka taková ideální jídelna je snem každého, kdo je rád obklopen svými blízkými a doma tráví víc času. 

Ať už jsou vaše zvyky jakékoliv, v tomto blogu se dozvíte, jak vybrat ideální stůl právě pro váš domov.

Malý byt

V dnešní době je důležité mít kolem sebe prostor, který nám vyhovuje nejen vizuálně, ale i po praktické stránce. Mnoho mladých lidí žije v menších bytech a vybrat tak akorát velký stůl bývá často dost těžký oříšek. My pro vás místo oříšku máme jeden pěkný doubek. Jmenuje se Fudži a je to naše horká novinka. Může se u něj potkat spoustu přátel a zároveň zbyde dost místa na pořádnou hostinu. Výhodou jídelního stolu Fudži je jeho masivní kulatá deska z dubu, která je svým tvarem ideální i do menších prostor a díky ideálnímu tvaru se nikdo nebude cítit jako “ten poslední u stolu”. Kulatý tvar totiž přeje bujarým konverzacím a zároveň šetří místo.

506-24_kulaty-jidelni-stul-fudzi_1 

 

Divoký západ 

Také jste vždycky snili o velkém masivním stole, kam se vejde celá rodina, bude skvěle vypadat a krásně zapadne do vašeho domova ve venkovském stylu? Ať už bydlíte v domě na vesnici, nebo v městské metropoli, je tu pro vás Cowboy, jídelní stůl bez kompromisů. Díky pevné ocelové konstrukci se hodí jak do větších industriálních prostor, tak do útulného stavení. Masivní dubová deska je ošetřená tvrdým voskovým olejem a díky tomu je odolná i proti divokým hostinám, rozlitým vínům a upatlaným dětským ručkám. Pokud toužíte po dominantním prvku vaší jídelny, po opravdovém srdci vašeho domova, pak je pro vás Cowboy ten pravý. 

306-24_jidelni-stul-cowboy

Funkční luxus 

Jídelní stůl Willy Wonka je díky kombinaci rustikálního ořechového dřeva s minimalistickým podnožím elegantním řešením pro náročné. Vejde se k němu až 10 lidí a zároveň nemá problém se proměnit v ideální pracovní plochu. Sluší mu industriální pánské lofty i kuchyňské kouty pro větší rodinu. Díky tvrdému ořechovému dřevu je jeho deska opravdu odolná a její krásná přirozená kresba upoutá každou návštěvu. Tento kousek zaručeně potěší každého milovníka designu. 

 416-1_jidelni-stul-willy-wonka-v-interieru-s-vyraznym-kobercem