Poslední kusy s doručením do Vánoc! Vybrat

Wuders tipy na Vánoční dárky

Už jste někdy našli pod stromečkem teplé ponožky nebo svetr s jelenem? Pravděpodobně obojí. Vybrat ten nejlepší vánoční dárek, může být někdy trochu potíž. Rozhodli jsme se vám to ulehčit a vybrali jsme pro vás pět našich výrobků, se kterými o Vánocích zazáříte. 

 

Největší dárek

 

Pokud si potrpíte na opravdu veliké krabice, tak je naším doporučením číslo jedna jídelní dubový stůl Jídelní stůl Amadeus z masivu. Jeho dubová deska dodá šmrnc každé jídelně. Stačí nakoupit spoustu balícího papíru a můžete Amadeus objednat. 

 

Jídelní stůl Amadeus

 

Akropolis pro milovníky květin

 

Každý máme v okolí někoho, kdo si rád něco vystavuje. Vázy, květiny, rodinné fotografie - všechno, co jsme právě vyjmenovali vypadá na odkládacím stolku Akropolis skvěle. A díky jeho jednoduchému designu si můžete být jisti, že se bude skvěle hodit do každého interiéru.

 

Odkládací stolek Akropolis

 

Poliček není nikdy dost

 

Máte už od Wuders pár kousků doma a hledáte, čím dotáhnout interiér k dokonalosti? Nebo naopak nemáte ještě nic a chcete se přesvědčit, že kvalitní dubový nábytek je pro váš domov to pravé? Tak či tak, jsou dřevěné poličky Brooklyn skvělá volba. Hodí se do kuchyně jako poličky na kořenky, nebo do obývacího pokoje jako poličky na květiny. Vybrat si můžete rovnou ze dvou délek a buďte si jisti, že tímhle dárkem rozhodně nešlápnete vedle.

 

Poličky Brooklyn u našeho zákazníka doma

 

Florencie na každou (ne)potřebnost

 

Ani malý, ani velký, zkrátka akorát. Takový je ručně vyráběný odkládací stolek Florencie. Skvěle poslouží jako menší knihovna na vaše oblíbené tituly nebo jako odkládací stolek do kuchyně na všechny vaše příbory a soupravy nádobí po babičce. Na výběr máte rovnou ze čtyř odstínů dřeva, takže si můžete vybrat tak, aby do interiéru stolek Florencie padl jako ulitý.

 

Stolek Florencie z masivního dubového dřeva s otevřenou knihou

 

Zlatý hřeb obývacího pokoje

 

Pořiďte pod stromeček industriální konferenční stolek Jonas Salk, který bude s přehledem dominovat každému obývacímu pokoji. Jeho kulatá dubová deska má krásnou přírodní kresbu a talíře s cukrovím na něm budou vypadat skvěle. 

 

Konferenční stolek Jonas Salk před šedým gaučem se žlutými polštáři

 

wuders_logo_cerne