Zasíláme i na Slovensko 🇸🇰 ⎸ Doprava od 109 Kč ⎸ Skvělé ceny ⎸ Slevy až 35 % NAKUPOVAT

Jak si vybrat ten nejlepší odkládací stolek?

Odkládací stolky z masivu jsou tichými hrdiny každého interiéru. Že doma žádný nemáte? Náš článek vám pomůže přijít na to, který z našich ručně vyráběných odkládacích stolků je pro vás ten pravý.

 

Odkládací stolek Tower z přírodního masivního dřeva a pevného černého kovu vedle šedého gauče

 

Kam ho umístit?

 

Kouzlo odkládacích stolků tkví v tom, že je jen na vás, do kterého pokoje je umístíte. Pokud hledáte moderní nižší stolek s jednou odkládací plochou, tak je pro vás Baťa ten pravý. Své jméno dostal právě proto, že se skvěle hodí nejen vedle pohovky, ale i do předsíně jako lavička, kde pod něj můžete schovat boty. Odkládací stolek Baťa je vyrobený z masivního dubového dřeva a pevného kovu, takže se nemusíte bát si na něj sednout klidně dva.

 

Nízký odkládací stolek Baťa z masivního dubového dřeva a kovu vedle šedivé pohovky

 

Piedestal pro květiny

 

Do módy se znovu vrací trend pokojových rostlin. Nejen, že rostliny vypadají dobře, ale i čistí vzduch a pomáhají vám být produktivnější. Také vás to strhlo a chcete mít své zelené miláčky vystavené pěkně na očích? V tom případě sáhněte po kvalitním odkládacím stolku Akropolis. Ten je na květináče jako dělaný. Bez problémů udrží i velký fíkus, a ještě u toho vypadá stylově

 

Vysoký úzký odkládací stolek Akropolis ze dřeva kovu vedle tmavě šedé pohovky s bílým a šedým polštářem

 

Potřebuji víc prostoru

 

Odkládací stolek nemusí být jen na pár nezbytností, může sloužit klidně jako malá knihovna nebo místo na gramofon. Pokud je tohle přesně to, po čem vaše srdce prahne, pak se podívejte na designový odkládací stolek Florencie, protože ten jsme navrhli přímo pro vás. Na vrchní poličku si dáte brýle a rozečtenou knihu, na spodní můžete uložit knihy, které zrovna nečtete, ale chcete je mít stále po ruce.

 

Odkládací stolek Florencie v jídelně vedle fíkusu benjamin

 

Nadčasový design. To je oč tu běží.

 

Pokud je pro vás při výběru odkládacího stolku nejdůležitější to, aby byl jeho design zajímavý a praktický, tak je jasnou volbou nadčasový stolek Tower. Jeho podnoží vypadá z každé strany trochu jinak a díky tomu ho můžete postavit vedle gauče a použít jako pracovní plochu pod notebook. Kromě toho, že vypadá moderně, je vyroben z kvalitního dubového dřeva, takže vám vydrží dlouhá léta.

 

Odkládací stolek Tower s Vaškem Herkou sedícím na šedé pohovce