Zasíláme i na Slovensko 🇸🇰 ⎸ Doprava od 109 Kč ⎸ Skvělé ceny ⎸ Slevy až 35 % NAKUPOVAT

Wuders tipy: Jak správně pečovat o masivní dřevěný nábytek

 

Naše výrobky vydrží opravdu dlouho. Při jejich výrobě používáme kvalitní tvrdé voskové oleje značky OSMO, díky kterým je dřevo déle živé a je snazší ho renovovat. U tvrdých voskových olejů to ale nekončí. Aby váš nábytek vydržel i 100 let, je potřeba se o něho starat. Připravili jsme si pro vás přehled čistících přípravků, které by vám doma neměly chybět.

 

Aplikace tvrdého voskového oleje na stůl z masivního dřeva

 

Rychle a jednoduše

 

Vyrábíme převážně jídelní stoly a konferenční stolky. Je nám jasné, že se u rodinného oběda mohou ušpinit a vás hned napadne, čím je asi tak utřít, abyste nepoškodili desku z masivního dřeva. Je důležité vědět, že některá mýdla mohou dřevo vysušovat a narušit tak jeho ochranu přírodními vosky, které při výrobě používáme. Proto vám chceme představit hrdinu každé domácnosti -  čistič ve spreji, který obsahuje mýdla na bázi přírodních olejů, a je tak vhodný pro každodenní údržbu vašeho stolu. Nemusí se ředit a jeho používání je jednoduché a rychlé - nastříkáte, setřete a je hotovo. Je bezbarvý a bez zápachu.

 

Čistič na dřevo

 

Vezměte to z gruntu

 

Odolných skvrn se nelekejte, máme na ně taky lék. Jmenuje se OSMO vosková údržba a čistící prostředek. Nejen že odstraní skvrny, ale ještě krásně obnoví barvu dřeva. Můžete ho tedy používat i pro jednoduchou renovaci nábytku. Jen pozor, na každý odstín nábytku patří příslušný odstín OSMO přípravku, proto pečlivě zkontrolujte, že jste vybrali ten správný. Nebojte, u nás na e-shopu jsou přehledně označeny. 

Bezbarvá vosková údržba na masivní dřevo

 

Jak tento lék používat?

 

Utřete z nábytku prach a vlhkost, poté naneste OSMO voskovou údržbu a čistící prostředek a odstraňte odolné nečistoty. K roztírání používejte jemný hadřík, který nepouští vlákna - za nás můžeme doporučit bavlnu. Počítejte s tím, že bude trvat 30 - 40 min, než nátěr zaschne. Nezapomeňte dbát na dostatečné větrání. Po zaschnutí je nátěr bezpečný pro lidi, rostliny i zvířata a váš výrobek bude vypadat zase jako nový. 

A4 - 1

 

I místo dělá své

 

To, jak dlouho vám výrobky z masivu vydrží, můžete ovlivnit i jejich správným umístěním. Není totiž dobré dřevo vystavovat vysokým teplotám a přílišné vlhkosti. Dubový masiv, který k výrobě většiny našich produktů používáme, je stále živý kus dřeva a postupem času pracuje. Dbejte proto na to, aby nábytek nebyl v bezprostřední blízkosti radiátoru nebo zdroje vlhka. 

 

FOTO - Zákazník