Duben, jídelna voní dubem ⎸ Končí za: SLEVY až 40 %

Black Friday a Trvalé hodnoty u Wuders

Black Friday a Trvalé hodnoty u Wuders

Ze Spojených států se koncept slevové akce Black Friday rychle rozšířil do celého světa a oblibu získal i v České republice. Každý rok zákazníci netrpělivě čekají  na největší nákupní událost roku. U nás ve Wuders ale nebereme Black Friday jako slevovou akci. Chceme sice touto cestou umožnit našim zákazníkům zvýhodněný nákup poctivého českého nábytku, který vydrží po celé generace, ale především chceme šířit povědomí o zodpovědném rozhodování a nákupním chování s ohledem na trvalé hodnoty. Wuders jsme založili na tom, že chceme dělat poctivé řemeslo udržitelným způsobem s odkazem na zodpovědný přístup, ať už se to týká výběru materiálu a našich dodavatelů, odpadovém hospodářství nebo také v každodenním rozhodování.

Proto bude letos Black Friday u Wuders výjimečný.  Během trvání celé akce budeme postupně odhalovat zákulisí Wuders, představíme novinky z naší dílny a o jednu z nich budete moct také soutěžit. Ukážeme vám, jak naše produkty fungují, v čem jsou výjimečné, i jak mohou sloužit vašemu zdraví. Takže se rozhodně máte na co těšit.Blogg

Co pro nás znamená udržitelnost a trvalé hodnoty?

Od vzniku Wuders se k naší tvorbě a podnikání snažíme přistupovat zodpovědně.

Zodpovědný přístup pro nás znamená v první řadě promyšlená volba materiálů a dodavatelů a zajišťování procesů tak, abychom dopad na životní prostředí co možná nejvíc minimalizovali. V sortimentu Wuders tak najdete pečlivě vybrané dřevo s certifikátem FSC, který zajišťuje, že dřevo použité na výrobu, pochází z lesů určených pro tuto potřebu. Tímto certifikátem jsme nechali opatřit i naše krabice. Ty jsou z recyklovatelných materiálů, na jejichž výrobu jsme pořídili stroj, který minimalizuje odpad a ze zbytkových kusů lisuje střiž – tu používáme jako výplňový materiál. Plastům se nám v tuto chvíli daří se vyhýbat v 99 %.

Mimo to, že zodpovědně třídíme odpad a celkově dbáme na udržitelný provoz, všem našim zaměstnancům nabízíme možnost stravování ve spolupráci s firmou, která používá re-krabičky.

Dalším krokem, který jsme podnikli, je využívat materiál do poslední třísky. Zpracováváme odřezky z produktů a vytváříme tak originální doplňky, jako je organizér Juglans.

894-4_l1170603

Šetrnost k přírodě je při našem řemesle, kterému se věnujeme, něco, co nelze jen tak přehlížet. Zodpovědně dbáme i na další procesy, jako je například povrchová úprava dřeva, která je v našem případě ušitá přímo nám na míru a její složení je ekologické. BIO laky jsme aktivně hledali v rámci celé Evropy, důsledně vybírali a testovali ten nejvhodnější. Což se nám nakonec podařilo a tento vítězný BIO lak v tuto chvíli v České republice najdete pouze na našich výrobcích. Více se dozvíte v článku Nová povrchová úprava Bio laky.

Vzhledem k tomu, že pro výrobu 99 % našich produktů používáme jako zdroj materiálu lesy, je logické, že přírodě chceme vrátit to, co nám poskytuje. S láskou o ni pečovat a brát si to potřebné co možná nejšetrněji. V tomto ohledu také volíme přepravce, kteří využívají depa a konsolidují dodávky. Zákazník má také samozřejmě možnost vyzvednutí objednávek v showroomu a faktura za nákup mu přijde elektronicky.

Kdo tvoří team Wuders?

V hodonínské dílně stále potkáte naši maminku a tatínka, bratra Vaška, i nás - Honzu a Dominika. Zakladatele, kteří věří, že rodinné dědictví by se mělo dědit po generace, stejně jako nábytek, který pro vás vytváříme. Wuders mimo pár lidí v kanceláři, tvoří především zkušení truhláři a svářeči…prostě srdcaři ať už se to týká konstruktérů, skladníků nebo kolegyň na zákaznické péče. S některými z nich se v následujících dnech seznámíte prostřednictvím sociálních sítích. 

Jedna z trvalých hodnot, na které nám záleží je pomáhat ostatním, podporovat a budovat lokální komunitu. Po tom, co v loňském roce naši oblast zasáhlo ničivé tornádo jsme nejen věnovali vouchery v hodnotě 1 000 000 Kč, ale především jsme fyzicky pomáhali, tam jde bylo potřeba. Protože pomáhat je lidské a správné.IMG_8434Jak už jsme slíbili, během akce postupně odhalíme novinky z naší dílny. Těšit se tak můžete na rozšíření oblíbených kategorií jako jídelní a pracovní stoly, úložné regály nebo doplňky.

Už 5 let přinášíme ručně vyráběné kousky, které jsou tvořené s láskou k řemeslu a respektem k tradici. Nakupujte ve Wuders během Black Friday a podpořte trvalé hodnoty!