Zasíláme i na Slovensko 🇸🇰 ⎸ Doprava od 109 Kč ⎸ Skvělé ceny ⎸ Slevy až 35 % NAKUPOVAT

NOVINKY, které jsme si pro vás připravili v naší hodonínské dílně

Kolekce šitá na míru? Pojďte se seznámit s novou kolekcí Dominika a Přemka. Kluci vyslyšeli přání našich zákazníků a vytvořili hned několik jedinečných produktů. Část novinek jsme již představili v listopadu, během akce Black Friday. Na další designové kousky se můžete těšit začátkem nového roku.

Jídelní/pracovní stůl Route

Multifunkční stůl připomínající dvouproudovou silnici je vyrobený ze dvou masivních dubových desek, které podpírají kovové podnože. Dvě individuální desky lze smontovat tak, aby vytvořily volný prostor uprostřed, který lze využít například na vedení kabelů od monitoru či počítače. Stůl se hodí kromě kanceláře také do zasedacích místností nebo do jídelny. I přes jeho velikost nepůsobí těžce a vejde se k němu i větší množství osob.

2

Jídelní stůl Odysseus

Pokud sháníte stůl pro velké hostiny, tento jídelní stůl si jistě zamilujete. Díky netradičnímu tvaru ocelových nohou dodá tenhle kousek vaší jídelně originální vzhled a pečlivě ošetřená dubová deska zajistí dlouhou životnost i při každodenním používání. Naturální odstín desky stolu navíc rozzáří interiér jídelny a skvěle ho sladíte s ostatním jídelním nábytkem. Elegantní, rafinovaný a přitom odolný, to je jídelní stůl Odysseus.

blog banner 1200x900 12

Podstavce pod monitor Chinook a Torii

Víte, co vyřeší vaše bolesti zad a zároveň zjednoduší organizaci vašeho pracovního stolu? Jednoznačně naše nové podstavce pod monitor, které jsme na vaše přání navrhli ve větší velikost tak, aby unesly dva monitory, bedýnky ale například i televizi nebo dekorace. Fantazii se meze nekladou... 

Podstavec pod monitor Chinook 

Své jméno dostal po legendárním transportním vrtulníku Chinook, který se stejně jako náš podstavec pyšní stabilní konstrukcí, jež unese ledacos. Chinook byl primárně vytvořen pro monitory, jako praktický pomocník, který sníží napětí vaší šíje a zad. Jeho následným testováním jsme ale objevili další praktické využití. Hravě zastoupí například televizní stojan či jiné multimediální zařízení. Navíc díky prostoru, který vznikne mezi stolem a deskou, získáte prostor pro kancelářské potřeby, notebook, klávesnici, vedení kabelů apod. Samotnou desku podstavce pak můžete využít také pro umístění bedýnek, osvětlení nebo dekoraci. Pokud máte rádi pořádek a zároveň vám záleží na vašem zdraví, je pro vás podstavec Chinook to pravé.

blog banner 1200x900 10

Podstavec pod monitor Torii

Při vývoji podstavce Torii naše designéry inspirovala tradiční japonská brána Torii. V čem konkrétně se liší od svého bratra Chinooka? Pyšní se stejnými majestátními rozměry, vyroben je ovšem celý ze dřeva.

Regál Átrej

Pokud hledáte opravdu bytelný multifunkční regál, máme pro vás dobrou zprávu. Nejnovější kousek z naší hodonínské dílny je právě designový regál z kovu a dubu, u kterého je možné rozšíření o další sestavy jako regál, police, TV stolek... Ať už tedy sháníte kovový regál, industriální doplněk na časopisy a rozečtené knihy do obýváku, nebo si potřebujete udělat pořádek v komoře, je regál Átrej přesně to, co potřebujete. Skvěle se bude vyjímat ve vašem obývacím pokoji, stejně tak vytvoří velkorysé úložiště ve spíži, šatně nebo obchodě.

Určitě si pamatujete poutavý příběh o zázračné říši Fantasie, kterou ničí všepožírající Nicota. Vládkyně říše povolala statečného chlapce Átreje a právě podle něj dostal tento nikdy nekončící regál své jméno.

blog banner 1200x900 16

Portfolio masivního nábytku a doplňků pro vás neustále rozšiřujeme a vylepšujeme. Na našich sociálních sítích se můžete podívat na video, ve kterém vám Dominik Herka spolu s konstruktérem Přemkem poví, jak tato nová kolekce vznikala, kde čerpali inspiraci a co naše produkty i nadále spojuje. 

blog banner 1200x900 1