LÉTO U WUDERS | AŽ 51 % SLEVY | NAKUPUJTE UŽ DNES NAKUPOVAT

Překročili jsme hranici 10 000 zákazníků, děkujeme vám!

Rok 2022 se u nás ve Wuders nesl v duchu velkých změn a důležitých milníků. Rozhodně to nebyl jednoduchý rok, museli jsme překonat spoustu překážek, ale podařilo se nám také dosáhnout nové milníky.

V tomto roce se naše dřevem vonící hodonínská dílna pustila do jedné výzvy za druhou. Zvýšili jsme kapacitu naší výroby, pořídili jsme patnáct nových strojů, inovovali jsme výrobní postupy tak, abychom byli do budoucna více soběstační a dokázali výrobu zrychlit. Díky těmto krokům se také brzy budeme moct vrátit k zařazení oblíbeného jasanového dřeva. 

blog banner 1200x900 10_1

Máme velkou radost, že se nám právě povedlo překročit hranici 10 000 zákazníků a vyrobit přes 23 000 kusů nábytku.

Nemůžeme uvěřit, že už jich bylo tolik. Je to pro nás závazek a výzva na sobě nadále pracovat. Do každého produktu dáváme kousek sebe a hřeje nás u srdce, kolika domovů už je Wuders součástí. Na náš nábytek můžete narazit již v několika velkých prodejen, kuchyní, restaurací, pražíren, kaváren a dokonce jsme vyrobili i mobiliář k oltáři v katedrále sv. Víta. To pro nás byla velká radost a čest! 

Děkujeme, bez vás by totiž spoustu z těchto milníků bylo jednoduše nedosažitelných.

Velkým krokem nejen pro nás, ale hlavně pro naše zákazníky je bezesporu otevření prvních Wuders showroomů ve Zlíně a v Hodoníně. Tady si naši zákazníci mohou Wuders výrobky nejen na vlastní oči prohlédnou, ale i objednat. Začátkem léta jsme také spustili nové webové stránky, které jsou nyní pro naše zákazníky zajímavější a přehlednější.

Podařilo se nám rozšířit kancelářské prostory a zázemí pro naše zaměstnance. Nemůžeme si tyto nové prostory vynachválit, nyní máme dost místa i na vývojové centrum, ve kterém vznikají všechny nové návrhy. Dokončili jsme výstavbu ateliéru. Uvedli jsme přes 30 novinek v segmentu nábytku i bytových doplňků. Jejich produkce díky novému ateliéru nyní pochází výhradně od nás z Hodonína. 

blog banner1

Od roku 2022 ve Wuders nabídce najdete také výrobky z bukového masivu. Nejen zařazení bukového dřeva nás vedlo k myšlence, že bychom rádi vylepšili právě i péči o dřevo a jeho povrchovou úpravu. Proto jsme přes rok zkoumali celosvětově používané povrchové úpravy, projezdili Evropu, nechali si předvádět, jak jsou různé laky či oleje dobré, šetrné, účinné a kvalitní. A nakonec jsme objevili BIO laky, které najdete v tuto chvíli v České republice pouze na našich výrobcích. Proč nás BIO laky tolik nadchly si můžete přečíst tady.

Dalším úspěchem, který si všichni zapíšeme do deníčků, byla účast na Designbloku, největším designovém festivalu ve střední Evropě. 24. ročník tohoto mezinárodního festivalu designu a módy se letos nesl v tématu Les. Když nám sami pořadatelé napsali, zda bychom se tohoto ročníku v rámci bloku Rodinné dědictví s Wuders chtěli účastnit, byli jsme naprosto nadšeni. Protože když se řekne dřevo a rodina, vybavíte si… Wuders.

V čem je úskalí rodinného podnikání? Jak zvládnout své osobní role a nepřijít kvůli byznysu o cenné vztahy? A v čem Designblok hraje klíčovou roli? Poslechněte si podcast Forbes Life se zakladatelem Wuders Honzou Herkou a ředitelkou USSPA Kateřinou Kadlecovou.

blog banner 1200x900 32

A co dál? Do roku 2023 vstupujeme s velkou motivací a plány. Připravujeme pro vás spoustu novinek a akcí a jednu z nich vám přinášíme právě teď.

 

Naši zakladatelé oslavují

Tento měsíc slaví své 27 narozeniny zakladatelé Wuders Honza a Dominik. 

Pro vás to bude znamenat měsíc radosti a společného slavení. Měsíc ve kterém vám Wuders chceme více otevřít, ukázat na čem aktuálně pracujeme. Projdeme společně zmiňovanou novou výrobou, představíme novinky, ukážeme vám oblíbené produkty zakladatelů a v neposlední řadě vám dáme možnost vyhrát poukazy v hodnotě 8 000!.:)

 blog banner 1200x900 35

Těšíte se? My rozhodně!

Sledujte nás prostřednictvím našich sociálních sítí, ať vám nic neunikne.