LÉTO U WUDERS | AŽ 51 % SLEVY | NAKUPUJTE UŽ DNES NAKUPOVAT

Představujeme vám novou kolekci

Pokud si vybíráte svůj vysněný kousek u Wuders, je jasné, že se nespokojíte jen tak s něčím. Ikonický design, ruční práce, bytelný masiv a propracované detaily jsou must-have každého produktu na našem e-shopu.

Určitě si pamatujete poutavý příběh o zázračné říši Fantasie, kterou ničí vše požírající Nicota. Vládkyně říše povolala statečného chlapce Átreje a právě podle něj dostal své jméno první produkt z naší nové kolekce. Proč nás inspiroval právě Nekonečný příběh? Chtěli jsme touto cestou ukázat variabilitu a v podstatě nekonečné možnosti naší nové kolekce, která je navržena tak, aby produkty byly vzájemně konfigurovatelné a zákazník si tak mohl produkty k sobě vzájemně nakombinovat podle svých vlastních potřeb a preferencí.

blog banner 1200x900 36

ÁTREJ ROZŠIŘITELNÝ REGÁL

Pokud hledáte opravdu bytelný multifunkční policový díl možná vás zaujme právě tento designový regál z kovu a dubu. Ať už sháníte kovový regál, industriální doplněk na časopisy a rozečtené knihy do obýváku, nebo si potřebujete udělat pořádek v komoře, je regál Átrej přesně to, co potřebujete. Skvěle se bude vyjímat ve vašem obývacím pokoji, stejně tak vytvoří velkorysé úložiště ve spíži, šatně nebo obchodě. Pro maximální stabilitu je možné regál připevnit ke stěně.

TV STOLEK ARTAX

Designový TV stolek Artax lze využít jak do obývacího pokoje, tak i do ložnice. Nebudete od něj moci odtrhnout oči. Jak už název napovídá, TV stolek Artax má v naší nabídce svého nerozlučného přítele v podobě stylového regálu Átrej. Zkombinováním těchto dvou produktů snadno vytvoříte například originální obývací stěnu. 

blog banner 1200x900 37

POLICOVÝ REGÁL GMORK

Tenhle policový regál z dubového masivu je multifunkční kousek do každé domácnosti. Skvěle se bude vyjímat například ve vašem obývacím pokoji. Nám se líbí jeho praktické využití v podobě oblíbeného Coffee baru. Jeho kovový rám působí vzdušným dojmem a nadčasový design se jen tak neokouká.

KONFERENČNÍ STOLEK FALCO

Stejně jako ve filmu má Falco v naší nabídce své nerozlučné přátele v podobě stylového regálu Átrej a TV stolku Artax. Staňte se na malou chvíli designérem a vytvořte ze svého televizního koutu příjemné místo. Objevte variabilitu a v podstatě nekonečné možnosti naší nové kolekce, která je navržena tak, aby produkty byly konfigurovatelné a vzájemně kombinovatelné.

2

KONFERENČNÍ STOLEK BRONSON

Konferenční stolek Bronson má svůj vlastní osobitý charakter a styl, stejně jako představitel kovbojek Charles Bronson po kterém nese svůj název. Svým jednoduchým designem a rovnými liniemi se skvěle hodí k jídelnímu stolu Cowboy. Je vyrobený z masivního dubového dřeva a kovu. Využití najde v různém prostředí, nejen v obývacím pokoji, ale také v kancelářích, čekárnách nebo v konferenčních místnostech.

1

JÍDELNÍ STŮL HONOLULU 

Při navrhování dubového stolu Honolulu jsme se inspirovali vzhledem našeho bestselleru jídelního stolu Malawi. Stejně jako Malawi je i tento stůl sázka na jistotu. Rozdíl mezi nimi je v obráceném směru podnoží. Mohutné podnoží a deska z masivního dubového dřeva zvládne ledacos a stůl se tak stane vaším rodinným přítelem a pomocníkem na pěkně dlouhou dobu. Nově v naší nabídce najdete také možnost desky stolu z jasanového dřeva.

 blog banner 1200x900 382

JÍDELNÍ STŮL NEVADA

Designový jídelní stůl Nevada působí svým vzhledem velmi vzdušně. Pyšní se dvěma dubovými deskami o síle 40 mm, které díky pečlivému ošetření zajistí, že se ve vašem domově zdrží dlouhá léta. Je pevný, stabilní a stylově jej snadno sladíte s daným prostředím.

3

Věděli jste, že si všechny detaily jídelního stolu můžete upravit sami? Jednoduše si v našem konfigurátoru zvolte preferovanou velikost, okraj desky, odstín dřeva a kovu. My si rádi vyhrneme rukávy a vytvoříme stůl podle vašich představ. Stůl, který vás a vaši rodinu bude provázet dlouhá léta. Designem i velikostí pak stůl perfektně zapadne do vašeho domova. Nejste si výběrem jistí? Přečtěte si náš článek zaměřený na konfiguraci produktů.

blog banner 1200x900 40

Řešíte větší projekt nebo si zkrátka nevíte rady s výběrem? Navštivte naše showroomy!

Najdete nás v Hodoníně a Zlíně. Přijďte si vybrat ten správný kousek, omrknout design a kvalitu provedení, zvolit si ideální odstín i velikost. Vaše dotazy vám zodpoví kvalifikovaný prodejní asistent a vy tak budete mít jistotu, že jste si vybrali výrobek přesně podle vašich představ. To zní dobře, že?

blog banner 1200x900 39_1