LÉTO U WUDERS | AŽ 51 % SLEVY | NAKUPUJTE UŽ DNES NAKUPOVAT

Den otevřených dveří ve Wuders

V sobotu 25. 3. 2023 jsme poprvé otevřeli dveře naší výroby veřejnosti. Konal se u nás historicky první Den otevřených dveří a vy jste mohli využít této příležitosti a zjistit, kde a jak designový nábytek Wuders vzniká.

DSC07095

Celým dnem vás provázeli bratři Herkovi, kteří se spolu s konstruktérem Přemkem ujali komentovaných prohlídek. Kromě technických záležitostí, vám prozradili spoustu zákulisních detailů, odpovídali na vaše trefné otázky a zavzpomínali spolu s vámi na začátky Wuders.

Všichni účastníci se mohli názorně přesvědčit, jak složitá výroba masivního nábytku je a kolik kroků je potřeba k finálnímu produktu, který je následně expedován zákazníkovi.

blog banner 1200x900 48

Přímo uprostřed výroby jsme odhalili úplně první produkt, který stojí za vznikem značky Wuders. Jedná se o konferenční stolek industriálního vzhledu, který vyrobil Dominik Herka ve svých dvaceti letech, doma ve sklepě. Stolek bratry nadchl natolik, že jim myšlenka na nábytkářskou firmu už nedala spát. 

blog banner 1200x900 43_1

V roce 2022 se naše dřevem vonící hodonínská dílna pouštěla do jedné výzvy za druhou. Zvýšili jsme kapacitu naší výroby, pořídili jsme patnáct nových strojů, inovovali jsme výrobní postupy tak, abychom byli do budoucna více soběstační a dokázali výrobu zrychlit.

blog banner 1200x900 45Kromě zajímavostí z výroby naše návštěvníky nejvíce zaujal showroom s vystavenými produkty, které si mohli naživo prohlédnout a osahat. Jako horkou novinku jsme představili nový kouřový odstín dřeva, který právě zavádíme do našeho portfolia. 

V showroomu pro všechny účastníky dne otevřených dveří čekalo překvapení v podobě unikátních Wuders kousků, které si mohli pořídit za zvýhodněné ceny. A protože se k podnikání snažíme přistupovat zodpovědně a šetrně k přírodě, tak tuhle naši novinku v podobě unikátních kousků zanedlouho zpřístupníme na našem e-shopu všem zákazníkům.

blog banner 1200x900 44

V začátcích podnikání jsme se zařekli, že nikdy nepřestaneme být rodinnou firmou, která klade důraz na osobní přístup a kvalitně odvedenou práci. Udržitelnost byznysu pro nás znamená stále lepší výkon při zachování našich původních hodnot. Den otevřených dveří byl skvělou příležitostí ukázat vám, našim zákazníkům a fanouškům kde pracujeme, co naše práce obnáší, a zároveň lépe poznat vaše potřeby.

DSC07059

Co říci závěrem? Děkujeme! Děkujeme, že jste tento den strávili s námi. Pro nás bylo velmi přínosné slyšet vaše připomínky, přání a dotazy. Věříme, že jste odcházeli s dobrým pocitem. Pokud jste Den otevřených dveří nestihli nebo jste se o něm zkrátka dozvěděli pozdě, nezoufejte! Byl to sice první Den otevřených dveří ve Wuders, ale rozhodně ne poslední!

DSC07079