Soutěž o design produktu 2023

Ve Wuders jsme se rozhodli dát prostor mladým tvůrcům a tímto vyhlašujeme soutěž o design produktu.uvodni blog banner soutez

Tato soutěž je otevřena pro všechny, kdo mají kreativní nápady a chtějí ukázat své designové schopnosti. Pokud jsi vášnivý designér, student nebo máš prostě jen skvělý nápad, neváhej se přihlásit! Projdi si naše webové stránky, naciť se na naši vlnu a navrhni originální produkt, který jsi u nás nenašel.

Jde jen o to ukázat, že design je tvá srdcová záležitost. Počet prací, které lze přihlásit, není omezený a ani tvé finance neutrpí. Přihlášení do soutěže je samozřejmě zdarma.

 

Proč se nebát riskovat a přihlásit se?

  • Uděláš něco pro sebe, svou kreativitu i budoucí kariéru.
  • Ze všech návrhů vybereme jeden, který nám bude nejblíž. Budeme se dívat na celkový design, nápad, funkčnost, originalitu, ale body můžeš získat také za zajímavý název a popis produktu. Vítězný produkt čeká realizace a následné zařazení do portfolia Wuders.
  • Máš možnost zazářit. O tvém díle se bude psát i mluvit. Vítěz a jeho dílo bude uveden na našem webu i sociálních sítích. Rádi bychom tě poznali osobně, takže vyhlášení vítěze proběhne u nás ve Wuders.:)

 

Podpora našich designérů

Bojíš se, zda tvůj návrh bude konstrukčně v pořádku? Od toho máme ve Wuders profesionály, kteří jsou připraveni s finalistou soutěže vyřešit každý důležitý detail.

 

Odměna tě nemine

Autor vítězného produktu se může těšit na Wuders poukaz v hodnotě 10 000 Kč!

 

Kritéria soutěže

Jediná podmínka z naší strany je, aby se produkt stylově hodil k našemu brandu, ideálně aby byl zařaditelný do jedné z našich kategorií.

blog banner 1200x900 58

Své návrhy zasílejte na e-mail: spoluprace@wuders.cz / předmět: SOUTĚŽ

Ideálně v této podobě:

  • technická dokumentace (PDF)
  • model ve formátu 3D (Formát STEP, DXF, DWG) popřípadě obě varianty
  • nezapomeňte připsat název produktu a jeho popis

 

Deadline 28. 5. 2023

A4 - 15

Těšíme se na vaše nápady!

 

PS: Nezapomeň soutěž sdílet.:)