Duben, jídelna voní dubem ⎸ Končí za: SLEVY až 40 %

Představujeme novou kolekci povrchových úprav

Vážení zákazníci, máme pro vás skvělé zprávy! Od dubna jsme do naší nabídky zařadili nové, ještě lepší povrchové úpravy. Během posledního roku jsme testovali a hledali nejlepší možnosti, jak zlepšit péči o dřevo a jeho povrchovou úpravu. Naše snaha se vyplatila a nyní vám můžeme přinést ještě kvalitnější výrobky. Rozhodli jsme se rozšířit naši nabídku o BIO LAKY, které přinášejí mnoho výhod.

blog banner 1200x900 67_1

BIO LAKY jsou novým přírůstkem do naší nabídky a nabízejí mnoho výhod. Jsou to ekologické produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zdraví člověka. Jsou odolné proti vodě, oděru a slunečnímu záření, což zajišťuje vysokou ochranu dřeva. Dále umožňují snadnou aplikaci a krátkou dobu schnutí. A to není vše - nabízíme je v různých barvách, aby si každý mohl vybrat tu, která mu nejvíce vyhovuje.

Nicméně, stále pevně věříme ve vysokou kvalitu tvrdých voskových olejů OSMO, které jsme doposud používali s 100% přesvědčením a nadále je doporučujeme jako vysoce kvalitní povrchovou úpravu a péči. Navíc, stále nabízíme vámi oblíbený naturální žlutý odstín, který krásně vynikne kresbou dřeva. Další výhodou tvrdých voskových olejů je možnost snadné renovace, což je pro mnoho lidí velkým plusem.

Jako nejzásadnější změnu vidíme nahrazení transparentního bílého OSMO oleje transparentním lakem. Díky této změně jsme dokázali potlačit narůžovělý tón, který byl dříve viditelný u oleje a dali tak vyniknout surovému vzhledu dřeva. Právě u našeho výrobce nového BIO laku v Itálii jsme našli dokonalý přírodní odstín, který nás inspiroval k vývoji dalších, výraznějších odstínů. Jedním z nich je krásný kouřový odstín, který je originální a zároveň tradiční. 

blog banner 1200x900 68

U černého odstínu se nezměnil vzhled, ale zvýšila se odolnost povrchu proti drobným škrábancům.

Máte obavy, že nové odstíny nebudou ladit ke stávajícímu nábytku? Není problém, nově se věnujeme individuálním úpravám a rádi pro vás vyrobíme nábytek přesně podle vašich představ.

blog banner 1200x900 69

BIO laky najdete v tuto chvíli v České republice pouze na našich výrobcích, tak si pojďte přečíst, proč nás tak nadchly. 

Především nás oslovila kvalita, výrobce BIO laků se na trhu pohybuje již desítky let a souběžně s prodejem neustále vyvíjí nové a nové technologie a produkty. Optimalizuje jejich složení i výrobu tak, aby měly minimální dopad na přírodu a zároveň zůstaly maximálně účinné. 

Za další jsme zkoumali jejich vlastnosti z pohledu výroby i zákazníka. Mezi jejich absolutní výhody patří tvrdost, kterou oceníte především doma při běžném používání, chemická odolnost, světlostálost, odolnost proti žloutnutí a námi opěvovaná vysoká rychlost schnutí. Navíc se skvěle brousí a jsou odolné proti přetírání. Tady nám prostě nezbylo nic, co bychom vytkli. 

blog banner 1200x900 70

Sečteno, podtrženo, tyhle laky se starají o přírodu, o dlouhou životnost vašich oblíbených kousků, ale i o příjemnější výrobu a špičkové pracovní prostředí těch, díky kterým se s vámi o tuhle skvělou povrchovou úpravu můžeme podělit. A to už se počítá! Pokud vás téma Bio laků zaujalo přečtěte si tento článek.

Nezapomeňte, že nábytek od Wuders je kvalitní investicí, která vám bude sloužit po celá desetiletí. Proto se rozhodněte pečlivě a vyberte si takový kus, který vám bude dokonale vyhovovat. :)

uvodni foto ytb 3

Máte nějaké dotazy? Podívejte se na naše video o nových povrchových úpravách nebo nás kontaktujte e-mailem. Rádi vám pomůžeme s vaším rozhodovacím procesem. 

Vylepšete svůj interiér s našimi novými povrchovými úpravami - e-shop Wuders