Zasíláme i na Slovensko 🇸🇰 ⎸ Doprava od 109 Kč ⎸ Skvělé ceny ⎸ Slevy až 35 % NAKUPOVAT

Stěhujeme se a máme velké plány

Za uplynulý rok se toho ve Wuders událo opravdu hodně. Oslavili jsme tisícovku vyrobených produktů, změnili výrobní strategii a přesunuli se do větší dílny. V té pro vás stále dennodenně ručně vyrábíme dřevěný nábytek v industriálním designu. Bez kompromisů na kvalitě. 

 

Co se u nás poslední dobou odehrálo a co dalšího chystáme? 

Nové prostory 

Přestěhovali jsme se – za 3 roky už potřetí a opět do většího! Už bylo na místě najít skutečně prostornou výrobnu, kde můžeme realizovat všechny své nápady. Nemůžeme si vynachválit nové prostory, ve kterých máme dost místa i na vývojové centrum, ve kterém budou vznikat všechny nové návrhy. Dokončili jsme i výstavbu ateliéru s ukázkovými částmi domu s naším nábytkem, abyste si jej mohli lépe představit v domácím prostředí.

DSC09525
Tisíc vyrobených produktů

Nemůžeme uvěřit, že už jich bylo tolik. Je to pro nás závazek a výzva na sobě nadále pracovat. Do každého produktu dáváme kousek sebe a hřeje nás u srdce, kolika domovů už je Wuders součástí. Na náš nábytek můžete narazit již v několika velkých prodejen, kuchyní, restaurací, pražíren, kaváren a dokonce jsme vyrobili i mobiliář k oltáři v katedrále sv. Víta. To pro nás byla velká radost a čest! 

Rychlejší výroba 

Abychom zvládli vyrobit větší množství produktů, rozhodli jsme se zrušit zakázkovou výrobu a ponechat u každého produktu možnost konfigurace. Na designu si dáváme hodně záležet, vše musí dokonale sedět, a tak pro nás bylo navrhování na zakázku časově velmi náročné. Méně individuálních zakázek se rovná více navržených produktů na náš e–shop!

DSC03838

Na co se můžete těšit? 

Momentálně plánujeme rozšířit naši nabídku o nové materiály a odstíny. Také chceme dále rozšiřovat výběr produktů - naší nejžhavější novinkou je bytelný konferenční stolek Jonas Salk z dubového dřeva a jídelní stůl Willy Wonka a brzy přibudou i další kousky. No, a máme ještě jedno překvapení – v blízké  době představíme hned několik nových kolekcí! 

Konferenční stolek Jonas Salk 

Tento odkládací stolek se stane hrdinou vašeho obývacího pokoje stejně jako americký lékař Jonas  Edward Salk, který svým objevem vakcíny proti dětské obrně zachránil  nespočet lidských životů. Právě zde jsme se inspirovali názvem stolku - Jonas Salk. Je dost velký a silný na to, aby pojmul všechny knihy,  ovladače, hrnek od kávy či talíř od večeře. Svým minimalistickým a neotřelým  designem si umí získat srdce všech a podlehne mu každá návštěva. Jonas Salk vás prostě nezklame. Zkusíte to s ním? 

Ostré pozadí (Vhodné jako produktovka)_1

 

TV stolek Singapur

Televizní stolek Singapur se svým názvem inspiroval městem, které je největší skladiště lodních kontejnerů na světě. Ovladače od televize, herní konzole, časopisy, květináč s fíkusem a televize s velkou úhlopříčkou. Uf. Proto jsme Singapur vyrobili. Televizní stolek, který všechno tohle zvládne. Dubové dřevo navíc zajistí pevnost a dlouhodobou výdrž. Singapur tedy s vámi zůstane pěkně dlouho. Už plánujete, kam ho postavíte?  

Televizní stolek z masivního dubového dřeva černého kovu

 

Jídelní stůl Willy Wonka 

Jako malí kluci jsme milovali Willyho Wonku. Jeho okouzlující osobnost a výstřední styl nás dostaly stejně jako ořechové dřevo, které je díky velkému obsahu tříslovin pevné, tvrdé, nevysychá a vypadá luxusně. Právě jeho vlastnosti z něj dělají perfektního kandidáta na jídelní stůl k vám domů, který zaujme na první pohled, přesně jako postava Willyho Wonky, podle které jsme náš nový kousek pojmenovali. 

Luxusní jídelní stůl z masivního ořechového dřeva Willy Wonka od české firmy Wuders

 

Ať už pracujete z domova nebo jen občas potřebujete vyřídit e-maily, je to snazší za stolem, který pracuje pro vás. Za stolem s pořádně velkou deskou a bytelným úložným prostorem, který vám dovolí svobodně rozvíjet své projekty a potěší oko každého minimalisty. Pro nás je pracovní stůl  místem, kde získávají i ty nejbláznivější nápady reálné obrysy.  Proto jsme tento stůj pojmenovali po Stevu Jobsovi. Po muži, který dokázal měnit sny ve skutečnost. 
Luxusní pracovní stůl z masivu a kovu Jobs vyrobený v České republice