Zasíláme i na Slovensko 🇸🇰 ⎸ Doprava od 109 Kč ⎸ Skvělé ceny ⎸ Slevy až 35 % NAKUPOVAT

Co letos Herkovi objeví pod stromečkem?

Vánoce se blíží! Co letos vymyslet, čím obdarovat? Jak potěšit?  

Rozhodli jsme se pro vás vyzpovídat zakladatele Wuders a přinášíme pár tipů na dárky, které potěší vaše blízké, nezatíží planetu a vy budete mít radost, že jste podpořili lokální výrobce! 

1. Dominiku. Jak prožíváš Vánoce? Řešíš dárky na poslední chvíli nebo je kupuješ v průběhu roku?  

D: Je to jak kdy, někdy mi něco padne do oka a řeknu si, že to radši koupím rovnou, než na to zapomenu. Jsem nadšenec a stejně tak, jako mě něco umí rychle nadchnout, rychle taky zapomínám. Tak jsem se naučil neplánovat dárky jenom třeba v listopadu. Letos je toho hodně, s bráchama rozšiřujeme výrobu a máme práce nad hlavu, tak jsem to zatím moc neřešil, co je ale jistota jsou boty pro tátu. Táta je nepostradatelnou součástí naší výroby. Drží nad námi pevnou ruku, předává nám zkušenosti a znalosti. Pořád někde pobíhá, postává a tak si zaslouží boty, ve kterých mu bude dobře. Vasky byly jasná volba, je to kvalitní ruční práce, která navazuje na tradiční řemeslo, to se mi líbí. A bráchovi k tomu asi přihodím peněženku, ta jeho už vypadá fakt hrozně.

LM_L7536 (1)

2. Honzo, co ty a dárky? Nakupuješ online, nebo si výrobky rád omrkneš naživo? Co je pro tebe při výběru důležité? 

H: Asi se nebudete divit, ale já vždycky tyhle věci řeším na poslední chvíli. U nás doma bylo vždycky nejdůležitější se potkat. Všichni dohromady, u velkého stolu, dát si vínko a zkrátka strávit čas pěkně pospolu. Všichni hodně pracujeme a i když se potkáváme u nás ve výrobě, nemáme na sebe čas. Proto jsou pro mě Vánoce důležité. Letos jsem se rozhodl potěšit i sebe, s bráchama jsem do toho hodně šlápli a tak jsem si říkal, že si to zasloužím. Důležitá je pro mě kvalita, nerad pořizuju věci, které nevydrží. Hodně jezdíme pod stan, do přírody a na různé výlety a tak jsem si vyhlídnul batoh Linde Tramp od Bagind, značky, která je právě kvalitou výrobků pověstná. Je to jako u našich stolů, když se o ně pečlivě staráte, vydrží vám na celý život. Batoh je šitý z hovězí kůže a pevné tkaniny. A má hodně kapsiček, to mám rád!

1920x1080 (1)

3. Vašku, ty máš z bráchů jediný vlastní rodinu, teď nedávno jste dokonce přivítali nového člena, Janka. Jak řešíte doma dárky vy? 

V: Jo, u nás teď bude veselo! Asi se všechno bude točit právě okolo Janka. Jsou to jeho první Vánoce, první chvíle na světě a my mu je chceme udělat co nejhezčí. Jediné, co je pro nás teď důležité, je být spolu jako celá rodina. S babičkou, dědou, bráchama a samozřejmě mojí ženou a dětma. Ta většinou dostává praktické dárky, ale letos jsem se “odvázal” a koupil jí etické spodní prádlo od Paonu, líbí se mi, že produkty šijí tady na Moravě a i když je to značka udržitelná a šijí z poctivých materiálů, umí i prádlo, které vypadá vážně dobře. Moje žena si přeje kojicí bralettku, sice moc nemám představu o tom, co to bralettka je, ale holky z Paonu prý šijí i na míru a jejich zákaznický servis je pro neznalce jako jsem já naprosto perfektní! 

PAON_KOJENI_7587_a