Zasíláme i na Slovensko 🇸🇰 ⎸ Doprava od 109 Kč ⎸ Skvělé ceny ⎸ Slevy až 35 % NAKUPOVAT

Co se povedlo za 5 let Wuders

Čas neuvěřitelně letí a s Wuders letos slavíme už páté narozeniny. Za tu dobu jsme několikanásobně zvětšili naši výrobu i tým skvělých lidí, kteří s námi pro vás Wuders tvoří. Od začátku naší existence jsme prodali neuvěřitelných 17 500 kusů nábytku a věříme, že s rozšiřujícím se portfoliem výrobků bude toto číslo stále růst. 

Co jsme si nadělili k narozeninám?

S týmem jsme se shodli, že největším dárkem nám letos jsou naše první čalouněné židle, které jsme si dlouho přáli v sortimentu mít. Skvěle totiž doplňují naše ikonické jídelní stoly a zároveň jsou vyrobeny z ekologických materiálů, takže splňují nejen vysoké nároky na design, ale i na udržitelnost. A jelikož jsme se snažili spojit udržitelnost, design i praktickou stránku, jsou potahy všech jídelních židlí jednoduše snímatelné a pratelné, proto se nemusíte bát si pořídit slonovinovou variantu Salar ani světle pískovou Gobi.  

gob

Na co jsme za tento rok nejvíc pyšní?

I přesto že jídelní stoly se pořád v žebříčku bestsellerů drží na prvních příčkách, vidíme jako náš největší úspěch židli Amélia, už jen proto, že je to první kousek, který odstartoval segment židlí jako takových. Její minimalistický design je inspirovaný vintage židlemi z baťových závodů a pro její výrobu jsme zvolili masivní dub. Na první pohled se může jevit jako tvrdá, ale věřte, že díky ergonomickému sedáku je to láska na první posazení. 

am

Zastavte se za námi

Velkým krokem nejen pro nás, ale hlavně pro naše zákazníky je bezesporu otevření prvního Wuders showroomu ve Zlíně. Můžete si tak na vlastní oči prohlédnout odstíny dubového masivu, ze kterého je většina našich produktů vyrobena. Na prodejně vám rádi poradíme s výběrem, pomůžeme zvolit ideální konfiguraci a objednáme vám Wuders výrobky podle vašich představ přímo domů. Už teď se navíc můžete těšit i na showroom přímo u nás v Hodoníně, ten budeme otevírat 22.7. 

show

Oslavujte s námi

Letošní páté narozeniny chceme pořádně oslavit, proto jsme si pro vás kromě nových výrobků, které už naleznete na Wuders e-shopu, připravili i spoustu soutěží a slev. Vše se postupně dozvíte na našich sociálních sítích a webových stránkách, nezapomeňte nás sledovat, ať vám nic neunikne.