Zasíláme i na Slovensko 🇸🇰 ⎸ Doprava od 109 Kč ⎸ Skvělé ceny ⎸ Slevy až 35 % NAKUPOVAT

Naše kapacity se plní!

Výroba nábytku Wuders je vzhledem k poctivé ruční práci časově velmi náročná a podzim se svým předvánočním shonem je pro naší hodonínskou dílnu tím nejvytíženějším obdobím v roce. Proto se na něj zodpovědně připravujeme už od konce léta. I když jsou naše přípravy v plném proudu, naše výroba, sklad i dodavatelé mají své limity. 

Buďte připraveni i vy!

Venku se teprv klube babí léto, my bychom vás ale rádi s dostatečným předstihem informovali, že je čas si alespoň omrknout, co je nového v dílně Wuders a vyhlédnout si nějaký ten dárek pro sebe, nebo své blízké. Pokud chcete letos zažít štědrovečerní večeři u nového jídelního stolu Wuders, začíná být pomalu čas si pořádně změřit ideální velikost, prozkoumat odstíny, vybrat model a výrobek objednat. Ať máme my dost času vám stůl vyrobit a vy ho neskládáte při krájení bramborového salátu. Znáte to - štěstí přeje připraveným.vanocni_koloseumJak dlouho trvá výroba?

Délka výroby jednoho kusu nábytku se liší podle toho, o jaký produkt a jakou konfiguraci se jedná. V nejsložitějších situacích může výroba jednoho produktu trvat i 3 měsíce. V rámci udržitelného chodu naší firmy a abychom naší výrobu co nejvíce optimalizovali, vyrábíme dané produkty po sériích. Materiál objednáváme pro konkrétní množství objednávek a zamezujeme tak zbytečnému hromadění a plýtvání materiálem. I proto se stává, že některé velké objednávky expedujeme ve více várkách tak, abychom ušetřili místo na skladě a zkrátili vám dobu čekání.

 

Jak výroba probíhá?

1. Návrh

Prvním krokem je daný výrobek navrhnout, vyrobit a pořádně otestovat. Tento proces začíná většinou tím, že našeho designéra Vaška inspiruje přírodní úkaz, nebo architektura a výrobku tak vdechne jeho první obrysy. Tak tomu bylo například u stolku Koloseum. Z důvodu upuštění od zakázkové výroby je občas prostor i pro vaše nápady, a tak se stane…moment, to je zatím překvapení! Vývoj každého výrobku je velmi odlišný, tento krok tedy časově odhadnout nelze. Naší první židli Amélii Vašek s naším konstruktérem Přemkem vyvíjeli téměř rok, tak aby byla v jejich očích dokonalá a pro zákazníky bezpečná, naopak konferenční stolek Colin byl trefa do černého a jeho cesta na e-shop tak byla o poznání rychlejší.

 

2. Dřevo

Dřevo je naším stěžejním materiálem, proto si dáváme dobrý pozor na to, aby bylo od dodavatelů, kteří splňují naše vysoké ekologické i kvalitativní nároky. Pečlivě kontrolujeme jeho vlhkost a další vlastnosti tak, aby se nám s ním dobře pracovalo a výrobek z něj vám sloužil dlouhá léta. 

3. Kov

Správně a pečlivě svařené podnoží patří ke každému kvalitnímu industriálnímu kousku. V hodonínské dílně Wuders na svařování dohlíží náš táta, takže je možné, že doma máte kousek, který svařoval přímo on. Na svařování máme v dílně stoly vyrobené na zakázku tak, aby byly zcela rovné dostatečně velké a kovové konstrukce nábytku byly perfektní.sváření4. Povrchová úprava

Povrchová úprava udává, jaký odstín dřeva bude výsledný produkt mít. Na výběr je ze čtyř odstínů tak, aby si na své přišel milovník scandi interiérů, venkovského i industriálního stylu. Používáme pouze přírodní oleje a BIO laky té nejvyšší kvality. Tento krok výroby je stěžejní, šetrnost a preciznost totiž rozhoduje o konečném výsledku.

 

5. Balení a expedice

Posledním krokem, než se výrobek dostane k vám domů, je balení a expedice. Pro balení používáme recyklované krabice a papírovou střiž. Většinu krabic a střiž si nově vyrábíme přímo u nás v dílně na míru daným výrobkům tak, abychom minimalizovali naši uhlíkovou stopu, která vzniká při dovážení krabic a odpad z odřezků.

Obrázek2Štítek poslední kusy.  Co to vlastně znamená? 

Postupně se u všech našich výrobků na e-shopu začne objevovat štítek s informací o tom, kolik daných produktů jsme ještě schopni vyrobit s garancí doručení do Vánoc. Tyto štítky pro vás budeme průběžně aktualizovat. Upozorňujeme, že u některých produktů minulý rok došlo k opravdu rychlému vyprodání. Letos samozřejmě uděláme všechno proto, abychom kapacitu navýšili,  i přesto nenechávejte nic na poslední chvíli. Mohlo by se vám stát, že ze štítku posledních 10 ks se z hodiny na hodinu stane štítek dodání leden - únor 2023. To už by váš vyhlídnutý kousek musel počkat na ty další Vánoce a zas tak rychlá ta dnešní doba naštěstí není.

 

Přejeme příjemný, intuitivní a pohodlný výběr vysněných kousků na našem novém e-shopu. Užijte si nákup a v případě potřeby se nám neváhejte ozvat na naši zákaznickou linku elektronicky na info@wuders.cz. Rádi vám při výběru pomůžeme. Vaše spokojené Vánoce jsou totiž naší prioritou.