LÉTO U WUDERS | AŽ 51 % SLEVY | NAKUPUJTE UŽ DNES NAKUPOVAT

Vyhlášení soutěže o design produktu 2023

V dubnu jsme u nás ve Wuders uspořádali soutěž, která se zaměřovala na podporu mladých tvůrců. Byli jsme mile překvapeni kreativitou a úžasnými designovými schopnostmi, které soutěžící předvedli. I když soutěž již skončila a vítěze jsme vyhlásili prostřednictvím našich sociálních sítí, rádi bychom vám v tomto článku poskytli více informací o celém průběhu této unikátní soutěže.

uvodni blog banner soutez (1)Soutěž o design produktu 2023 byla otevřena všem, kdo mají vášeň pro design a chtějí ukázat svůj talent. Bez ohledu na to, jestli jsou designéři, studenti nebo jen mají skvělý nápad. Hlavním úkolem bylo navrhnout originální produkt, který ještě není součástí našeho sortimentu. Podrobnosti k soutěži byly dostupné na našem webu. Oslovili jsme designérské školy i portály, aby nám pomohly dostat tuto soutěž blíž k cílové skupině. Při hodnocení jsme se zaměřovali na celkový design, nápad, funkčnost a originalitu, ale také na naše možnosti při samotné výrobě a možnost zařazení do našeho sortimentu.

S radostí vám představujeme vítěze soutěže!

Po dlouhých úvahách a pečlivém hodnocení jsme se shodli, že vítězem soutěže o design produktu 2023 se stává Ing. Martin Coufal s jeho návrhem ZAHRADNÍHO JÍDELNÍHO STOLU - S O L I S T O. Gratulujeme Martinovi k jeho úžasnému projektu! Vítězný produkt bude zrealizován a zařazen do portfolia Wuders.

SOLISTO

Je originální nápad, který nás okamžitě nadchl. Je to dokonalá kombinace funkčnosti a estetiky, která skvěle zapadá do zahradního prostoru. Ale pojďme si o něm říct víc. Tento zahradní stůl je symbolem stylového životního stylu, který propojuje přírodu, krásu a společnost. Ať už se jedná o veselé grilování s přáteli, romantickou večeři pod hvězdami nebo rodinnou oslavu, Solista vám poskytne požadovaný prostor a komfort.blog banner 1200x900 89Ukládací prostor v jeho prostřední části vám umožňuje snadno uschovat jídlo, pití nebo dokonce bylinky přímo na stole. S elegantními nerezovými nádobami můžete udržovat všechny vaše potřebné věci na dosah ruky, zatímco si užíváte posezení s rodinou a přáteli. 

Jeho odolnost a precizní zpracování zajišťují, že vám bude sloužit po mnoho let bez ústupu v kvalitě. Stůl Solisto je navržen tak, aby se snadno přizpůsobil vašim potřebám a prostoru. S možností nastavení délky na míru uspokojí vaše požadavky na kapacitu a pohodlí při stolování. 

Další výhodou stolu Solisto je jeho barevná variabilita. Můžete si vybrat z palety barev a kombinací. Bez ohledu na to, zda preferujete tradiční dřevěný vzhled, moderní minimalistický styl nebo živé a výrazné barvy, stůl Solisto vám umožní vyjádřit váš osobní vkus a vytvořit tak unikátní atmosféru na vaší terase nebo zahradě.blog banner 1200x900 90Návštěva designéra

V červnu jsme s nadšením přivítali autora vítězného návrhu Ing. Martina Coufala u nás ve Wuders. Spolu s naším zkušeným konstruktérem Přemyslem jsme Martina provedli procesem výroby a předvedli mu náš výrobní postup. Toto setkání představovalo skvělou příležitost sdílet naše technologie a ukázat mu, jak pracujeme. Zároveň jsme věnovali čas plánování naší budoucí spolupráce a detailům začlenění stolu Solisto do naší výroby. Snažili zajistit, aby jeho nápad byl přesně převeden do reálného produktu s naší typickou kvalitou a precizností. Příští rok totiž plánujeme kategorii Zahradního nábytku výrazně rozšířit.

blog banner 1200x900 87Setkání v naší dílně bylo příjemným a inspirativním okamžikem. Bylo pro nás potěšením poznat Martina osobně a prohloubit naši spolupráci. Jsme hrdí, že jsme mohli být součástí jeho úspěšného projektu a těšíme se na to, jak Solista obohatí naši nabídku. Především pak, jak tento stůl bude vynikat ve vašich zahradách. 

Děkujeme Martinovi za jeho návštěvu. Jsme přesvědčeni, že naše spolupráce přinese skvělé výsledky a že stůl Solista se stane a oblíbeným kouskem mezi našimi zákazníky.

blog banner 1200x900 88TOP 5 

Po vyhlášení vítěze na našich sociálních sítích jsme od vás dostali spoustu zpráv, ve kterých jste vyjádřili touhu vidět více prací od talentovaných soutěžících. A protože jsme vás nechtěli o tuto možnost ochudit… Autory jsme oslovili a s hrdostí vám představujeme TOP 5 za nás nejzajímavějších výtvorů, které do naší soutěže byly poslány.

blog banner 1200x900 91Autoři: věšák Hok - Vojtěch Piroch, pracovní stůl Sydney- Martin Kůst, konferenční stůl Trapéz - Světlana Voděrová, kancelářská židle Ovale - Tomáš Smutný, zahradní stůl Solista - Martin Coufal

Tyto výtvory nás nadchly svou kreativitou a originalitou. Byli jsme ohromeni množstvím skvělých návrhů a bylo těžké vybrat jen pět z nich. Závěrem bychom chtěli poděkovat všem, kteří se do soutěže zapojili. Vaše nápady a příspěvky byly ohromující. Nebylo to vůbec jednoduché vybrat z tolika talentovaných soutěžících.  Děkujeme všem tvůrcům za jejich úsilí a kreativitu, kterou vložili do svých návrhů. 

Těšíme se na budoucí projekty a soutěže. Kdo ví, možná se příští rok znovu setkáme v soutěži o design produktu 2024! :)

DSC09876 (1)