Duben, jídelna voní dubem ⎸ Končí za: SLEVY až 40 %

Novinka Wuders seriál o bydlení

Vítejte v našem novém blogovém článku.

Naší největší novinkou je spuštění seriálu s názvem "O BYDLENÍ".

uvodni foto serial 12V tomto seriálu vám budeme přinášet zajímavé reportáže z domovů našich zákazníků, videa a články s různými tématy týkající se bydlení, zařízení bytů, domů a zahrad. Poradíme vám, jak například vybrat jídelní stůl, jak si zařídit obývací pokoj nebo třeba novou pracovnu. Pozveme si také odborníky z řad architektů nebo designérů. V průběhu seriálu O BYDLENÍ se také budeme věnovat návrhům a využití nábytku Wuders. 

blog banner 1200x900 64Rádi bychom vás tímto inspirovali a zároveň ukázali všestrannost našeho nábytku a doplňků. Seriál O BYDLENÍ bude poskytovat mnoho užitečných rad, tipů a triků týkajících se bydlení, nápadů na zařízení interiéru i exteriéru, výběru správného nábytku a příslušenství. Bude se věnovat i otázkám designu, architektury a praktických řešení pro malé a velké prostory.

blog banner 1200x900 63Náš nábytek je vyroben z kvalitního dřeva, které zajišťuje vysokou odolnost. Nabízíme široký výběr stylů a designů, aby si každý mohl vybrat nábytek, který nejlépe vyhovuje jeho vkusu a potřebám.

Wuders nábytek snadno zkombinujete a lze je přizpůsobit různým prostorům a potřebám. Nábytek je vhodný jak pro moderní bydlení, tak pro tradiční interiéry. Naše nábytkové řešení se také zaměřuje na ekologii a udržitelnost. Vyrábíme nábytek z certifikovaného dřeva a snažíme se minimalizovat svůj dopad na životní prostředí. Více o našem podnikání se dozvíte tady.

blog banner 1200x900 66Sledujte náš nový seriál "O bydlení" a získejte inspiraci pro zařízení vašeho bytu, domu či zahrady. 

uvodni foto serial 5

Vlastníte také nějaký Wuders kousek? Rádi se podíváme i k vám domů.:) Pošlete nám fotky vašeho interiéru a inspirujte spolu s námi ostatní.

blog banner 1200x900 65

A co dál? Pojďte s námi nakouknout pod pokličku Wuders. Na našem blogu vám prozradíme nejen různé zajímavosti a rady, ale také se spolu podíváme, kde se tento nábytek vyrábí a nebo třeba, jak žijí ti, co si náš nábytek oblíbili.