Zasíláme i na Slovensko 🇸🇰 ⎸ Doprava od 109 Kč ⎸ Skvělé ceny ⎸ Slevy až 35 % NAKUPOVAT

Wuders průvodce interiérovými styly

Víte, jaké interiérové styly jsou nejvíc oblíbené? Zajímají vás trendy v interiérech pro rok 2022? Pojďte se podívat na jednotlivé designové směry jmenují a co je jejich hlavními znaky. 

Nadčasovost

V první řadě je důležité si definovat, zda se vám dané produkty a doplňky líbí, protože s nimi souzníte hodnotově, stylově a vidíte v nich smysl, nebo vás ovládlo nadšení z toho, jak vypadá první stránka vašeho oblíbeného designového magazínu o bydlení. Cílem Wuders je tvořit produkty, které se hodí do nejrůznějších typů interiéru. Univerzální a přesto designový vzhled všech výrobků je naše gro. Jeden z důvodů, proč tomu tak je, je udržitelnost. Nabádáme naše zákazníky k pečlivému výběru kousků, které jim vydrží na celý život. Zároveň reflektujeme měnící se trendy i vkus, proto vytváříme kousky, které zapadnou napříč styly i náladami. Stačí vyměnit doplňky, vymalovat prostor novou barvou a z industriální jídelny, ve které dominuje jídelní stůl Nil je rázem příjemný scandi interiér vyzařující útulnost.  

Industriální styl

Industriál nás na začátku tvorby a výroby zaujal a inspiroval nejvíc. Když jsme v roce 2017 s výrobou Wuders nábytku začínali, nebyl v České Republice ještě tento styl tak rozšířený a náš stůl California se stal industriální vlajkovou lodí v našem portfoliu. Průmyslový design je charakteristický přiznanými kovovými prvky a velkými tabulkovými okny. Z původního hojného využití v halách a loftech se přesunul do bytů a domů a prvky industriálu jsou již 22 velmi oblíbeným trendem v designu interiérů. Nemusíte však bydlet v bývalé továrně, aby váš interiér dýchal industriálem. O tom jak si zařídit interiér v industriálním stylu jsme pro vás napsali celý článek: Jak proměnit domov v moderní továrnu?

Odkládací stolek Tower u betonové stěrky

Skandinávské hygge

Skandinávský styl je charakteristický používáním přírodních materiálů a kombinováním jednoduchých jednobarevných nebo přírodních ploch s minimalistickými vzory. Do interiéru vnáší teplo domova díky hřejivému odstínu přírodního dřeva. Volbou jemných odstínů a světlých barev na výmalbu dosáhnete přirozeného prosvětlení a zvětšení interiéru. Styl scandi je velmi oblíbený pro svou jednoduchost a útulnost. Velkou roli hraje i snadná dostupnost doplňků, které k vytvoření toho pravého hygge potřebujete. Skandinávský styl je pro vás ten pravý, pokud máte rádi vzdušnost, ležérnost a vašimi oblíbenými materiály jsou dřevo, bavlna a len.

Konferenční stolek Foglar

Boho

Bohémský interiér vychází z volnomyšlenkářské generace dvacátého století a jeho cílem je odrážet spontánnost a bořit pravidla. Vyšperkovaný interiér v boho stylu pohladí na duši každého milovníka romantické volnosti, ornamentů a nejrůznějších doplňků. Doporučujeme vsadit na bílé podnoží a dbát na detaily. Zelená šplhavnice zavěšená ze stropu v bílém macramé závěsu a proutěný lustr váš interiér posunou blíž k atmosféře plážového domku na Bali. Při prostírání stolu vsaďte na zlatý nebo bronzový příbor a jemné vintage skleničky. Pokud jste opravdový bohém a snažíte se vymanit ze světa stereotypů, je pro vás tento styl jako stvořený. 

Dekorační koš Jordan

Rustikální styl

Styl, který vám svou syrovostí a útulností připomene dětství u babičky na chatě, to je rustikál. Do rustikální venkovské jídelny se podle nás nejlépe hodí jídelní stůl Cowboy. Tvar jeho podnoží je inspirovaný našimi oblíbenými kovbojkami a přírodní hrana masivní dubové desky dodává celému interiéru na autentičnosti. Rustikální interiér skvěle doplní vintage detaily. Jednoduché bílé nádobí s malovaným proužkem nebo kovový lustr jako z divokého západu. Kombinovat můžete nové kousky s poklady, které najdete u babičky na půdě nebo v antikvariátech. Co se materiálu týče, trefíte se vždy, pokud sáhnete po přírodních materiálech. Naším tajným tipem je samozřejmě dřevo, dřevo, dřevo. 

Jídelní stůl Cowboy